Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

Zbavíme Vás dluhů

Máte velké množství malých nebo velkých dluhů, které dohromady tvoří jednu velkou finanční propast? Nemáte dostatečné příjmy a neustále se vám kupí nezaplacené účty?

V tom případě Vám reálně hrozí, že na Váš majetek, ať už movitý nebo nemovitý, bude uvalena exekuce. V krajním případě hrozí i exekuce nemovitostí. Exekutoři se zpravidla neptají na detaily a během několika okamžiků můžete přijít o svůj majetek a vzpomínky. Bránit se exekuci je poměrně složité.

Pokud jste se dostali do této situace nebo někdo Vám blízký, nečekejte dále ani minutu. Riziko uvalení exekučního příkazu je v těchto případech poměrně časté a samotný výkon exekuce na sebe nenechá dlouho čekat.

S naší službou oddlužení se můžete této svízelné situaci vyhnout a na základě našeho finančního plánu, který bude přesně odpovídat Vašim možnostem a požadavkům, společně vyřešíme Vaše finanční potíže. Nabízíme Vám proto exkluzivně možnost vyřešení dluhů a hrozící exekuce nemovitostí a další služby, které Vám pomohou.

Efektivně řešíme také oddlužení fyzických osob a dokonce poskytujeme možnost oddlužení bez nutnosti zástavy.

Klikněte na jednotlivý typ oddlužení a informujte se o našich finančních produktech, které jsme pro vás připravili na základě Vašich četných žádostí.

Přejete si ještě více informací nebo chcete zprostředkovat rychlé řešení exekuce? Využijte našeho nezávazného kontaktního formuláře.

Dluhy, které nedokážete včas splácet, jsou začátkem situací, kde následujícím stádiem jsou zadlužená nemovitost a poté stále častěji zmiňovaná exekuce nemovitostí. V okamžiku, kdy se dluhy kryjí dalšími dluhy – tedy půjčkami na krytí původních dluhů, je situace mnohem horší. Poté dochází k situaci, kdy dluhy převyšují příjmy. Pokud dochází k nesplácení půjček a dluhů na nemovitost opakovaně, způsobí to nakonec nemožnost volně nakládat jak se svými financemi tak i následně se svou nemovitostí. Většinou je výsledkem zabavení věcí exekutorem nebo prodej nemovitosti v dražbě.

Jsme schopni zajistit řešení všech výše zmíněných situací. Vyhodnotíme stav a velikost Vašich dluhů, dluhů na nemovitosti, můžeme vstoupit do jednání s věřiteli a exekutory. Pokud řešíte problémy s dluhy, zejména pak dluhy na nemovitosti, s námi je vyřešíte hned, je to jednoduché – vše zajistíme, stačí jen vyplnit kontaktní formulář.

Chci prodat zadluženou nemovitost

Pokud vlastníte nemovitost, která je zadlužená, znamená to, že máte nemovitost zastavenou vůči dluhům. Pokud takovouto nemovitost chcete prodat, pak jste na správné adrese. Zajišťujeme řešení takovýchto situací. Prostřednictvím plné moci budeme vyjednávat s Vašimi věřiteli, zajistíme převzetí splátek, nebo můžeme poskytnout zálohu do doby prodeje. V případech, kdy Vám hrozí exekuce nemovitostí nebo dokonce výpověď z nájmu, jsme schopni zaplatit celý dluh a domluvit se na výkupu nemovitosti. Naše jednání je rychlé, bez vstupních poplatků za posouzení nabídky. A navíc Vám poskytneme právní servis zdarma. Spolupracujeme s realitní kanceláří, kde Vám po dohodě s Vámi můžeme zařídit další bydlení. Nenechte exekutora, aby Vám vzal střechu nad hlavou a kontaktujte nás hned. Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Mám dluhy a hrozí mi exekuce nemovitostí

Přerůstají Vám dluhy přes hlavu? Přibývá Vám upomínek na placení dluhů? Toto bývají  běžné denní situace mnoha českých rodin. Máte také dluh, který je po splatnosti? Řešíte výzvy k úhradě? Pak je zde reálné hrozba, že ten, komu dlužíte peníze, předá Váš dluh k vymožení exekutorovi.