Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

Oddlužení nemovitosti

Pokud jste se dostali do nepříjemné situace, kdy je Vaše nemovitost zastavena a Vy nevíte, jak se z této situace dostat, existuje řešení. Pomůžeme Vám s řešením a s vyplácením zástavy nemovitosti. Cílem naší spolupráce je oddlužit Vaši nemovitost a předejít tak hrozbě ztráty nemovitosti. Součástí našich služeb je zastavení exekuce nebo dražby. Nejde nám jen vyřešení jednoho problému týkajícího se oddlužení nemovitosti, ale o komplexní přístup k problému klienta. Snažíme se ušetřit Vám čas a především peníze.

Naši odborníci Vám pomohou stanovit plán, jak zajistit zastavení exekuce a zbavit se zástavy na nemovitosti a navíc pro Vás zprostředkují i jednání s věřiteli, úřady a dalšími subjekty, aby byla naše pomoc co nejrychlejší a nejefektivnější.

Co to je výkup nemovitostí

V dnešní době často vyslovovaná fráze, výkup nemovitostí, znamená v podstatě vykupování domů a bytů od těch, kteří to potřebují rychle, kvůli dalším nemovitostem, nebo kvůli dluhům.

Tohoto způsobu využívají hlavně ti, kteří již nemohou déle čekat a spoléhat se na klasický prodej nemovitosti. Základem je rychlost vyřízení prodeje. Všechny výkupy nemovitostí jsou vyřizovány po zkontrolování vlastnických práv a závazků k dané nemovitosti. Jde o velmi rychlou možnost zastavení exekuce a zastavení hrozby veřejných dražeb Vašeho majetku.

Pro zjištění ceny vykupované nemovitosti je důležité ohodnotit následující atributy:

  1. lokalita nemovitostizastavení exekuce
  2. okolí nemovitosti
  3. stáří nemovitosti,
  4. typ nemovitosti (byt, dům, pozemek apod.)
  5. vybavenost nemovitosti

V případě, že nechcete čekat na prodej nemovitosti standardní cestou, využijte možnost výkupu nemovitosti a kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Mám dluhy a nechci prodat svou nemovitost

zastavení exekucePokud jste zadlužení a vlastníte dům nebo byt, nebo již máte dlužnou částku na svém domě, jste v ohrožení vůči svým věřitelům, kteří jistě využijí exekutorských služeb. Takto se totiž Vaše dlužná částka ještě navyšuje o všechny možné poplatky, týkající se exekucí a pokut. Nikoho pak nebude zajímat, že se nechcete svého domu vzdát a dají Váš dům do nedobrovolné dražby, kde ho mohou vydražit za zlomek opravdové hodnoty. Vám pak zbudou jen oči pro pláč.

Jediný a osvědčený způsob, jak se dluhů zbavit, je uhradit je. Jste-li v registru neplatiče, je tam s Vámi zároveň i manželka/manžel a to po dobu 4 let. Půjčku lze tak vzít jen na další osobu blízkou, která na registru není. Proto nezacházejte tak daleko a řešte danou situaci ihned.

Obraťte se na nás. Pomůžeme Vám vyřešit tuto svízelnou situaci, vymažeme Vás z registru a postaráme se o výhodný úvěr. V případě jakéhokoliv zájmu, prosím, vyplňte náš zcela nezávazný kontaktní formulář.